Pre - odkaz č. 8  

Odkaz č. 8:
Tento odkaz (odkaz č. 1) je v angličtině a pojednává o tom, jak najít mužské prostituty (včetně chlapců) v Thajsku, oblíbené destinaci mnoha homosexuálních mužů, jak se k nim chovat a jak jim platit. Přeložen do českého jazyka zní (částečně):


O gay scéně:
Přejeme si a chceme, aby byla vaše návštěva v naší gay komunitě tak šťastná, jak jen je to možné...
Většina mužů, které v Thajsku potkáte, tu nejsou na dovolené, ale je to jejich denní život… Prosím pamatujte si, že muži v Thajsku, které potkáte v barech, zde také pracují a že vaše spokojenost a štěstí jsou jejich příjmem… Jako ostatně všude najdete i zde mnoho druhů mužů: mužské muže, ženské muže, mužské chlapce, ženské chlapce a dámské chlapce. Nebuďte překvapeni tím, že někteří z mužů, kteří chodí s gay turisty, jsou bezprostřední… Zjistěte si, co má takový muž rád a co ne. Také si zjistěte, jestli spolu s vámi stráví noc nebo jenom kratší dobu… Ohledně vaší platby mužům může existovat určitá přizpůsobivost. Může zahrnovat pouze sex, společně strávenou noc nebo možná budete mít společnost po celou dobu vašeho pobytu… Platit můžete na konci svého dobrodružství, ale je moudřejší platit v průběhu…
My, jako západní gayové, jsme normálně zvyklí hledat sexuální kontakty jen pro potěšení ze sexu nebo jako součást hledání lásky, ale nejsme moc připraveni na to, že to může zahrnovat peníze. Tady je to realitou.

… Doufáme, že zde strávíte opravdu příjemný čas a že naše nabídky vám ho pomohou zlepšit.


Pro shlédnutí původního textu v angličtině klikněte zde (velikost souboru: 60 k).