Kuo jūs galite prisidėti

Šioje svetainėje nepateikiama nieko naujo. Visą čia pateikiamą informaciją galima susirasti ir kituose šaltiniuose. Tačiau ji yra pirmoji svetainė – ir kol kas vienintelė tokia – kurioje pateikiami ir moksliniai tyrimai, ir kaip Vakarų liberalios masinės informacijos priemonės dėl politinių motyvų sąmoningai pateikia neteisingą informaciją šiuo svarbiu klausimu.

Perskaitę šią informaciją (ir patikrinę daugybę nuorodų ir jose pateiktų dokumentų šaltinių), jūs galbūt susimąstėte, kuo jūs galėtumėte prisidėti prie šios svarbios temos. Pagalvokite, kad vaikai, esantys rizikos zonoje (ir dabartiniai, ir dar gimsiantys) neturi daug žmonių, ginančių jų interesus. Jie nemoka politinių įnašų ir neturi politikų, kovojančių už jų interesus. Be to nei pagrindinės masinės informacijos priemonės, nei šou pramonė net negalvoja apsaugoti juos nuo homoseksualaus gyvenimo stiliaus populiarinimo. Tačiau jums nereikia būti abejingam tokiu svarbiu klausimu. Darykite, ką galite.

Šios svetainės autorius neprašo ir nepriima piniginių įnašų. Tačiau čia pateikiami keletas pasiūlymų, ką jūs patys galite padaryti:

  1. Asmeniškai - jūs turėtume padėti kuo tik galite bręstantiems berniukams ir mergaitėms išvengti lyties sumaišties. Ypatingai, jei jūs – vyras, jūs turėtumėte padėti jums pažįstamiems berniukams, kurių pavyzdžiais negali būti jų tėvai.
  1. Jūs turėtumėte padaryti viską, kas jūsų galioje, kad sutrukdytumėte sklisti šiai klaidingai informacijai, kuria remiasi Vakarų liberalios masinės informacijos priemonės. Atsiminkite, kad negalima tiesos amžinai neigti. Tiesa pasakius, tiesa jau drąsiai pateikiama, ir jums reikėtų prie to prisijungti. Jūs galite pradėti nuo savo draugų, tų, su kuriais susirašinėjate, savo bendruomenės ir t.t papasakodami jiems apie visą (t.y. apie visus tris mitus) ar dalį šios svetainės. Svarbu iš pagrindų pakeisti viešąją nuomonę šiuo klausimu.
  1. Kartais įvairios firmos iš skirtingų šalių finansiškai remia gėjų veiklą ir jų propagandą. Susisiekite su tomis firmomis ir pasakykite savo nuomonę. Kai kurios iš jų yra tarptautinės korporacijos. Pavyzdžiui, Skandinavijos Oro Linijos (SAS) yra daugiametis iškrypusio ir nešvankaus kasmetinio gėjų dienos ekstravagantiško parado Stokholme, Švedijoje sponsorius.