pre-ref 10

Nuor. 10A:
Ši nuoroda yra anglų kalba ir aptaria daug raportų ir įrodymų, kalbančių apie didesnį pedofilijos atvejų laipsnį homoseksualių vyrų tarpe. Išvertus į lietuvių kalbą ten parašyta (ištrauka):
“Pedofilijos tyrimas Otavos universiteto Psichiatrijos žurnale paskelbė: ‘Pagal duomenis literatūroje yra uždokumentuotas dviejų prie vieno santykis tarp heteroseksualių ir homoseksualių pedofilų.’
Su nuorodą į Bradford et al [20] tyrimą: John M. W. Bradford, et al., "Pedofilijos heterogeniškumas/homogeniškumas” Otavos universiteto Psichiatrijos žurnale 13 (1988): 225. Kitoje vietoje tyrimas pažymi: ‘Mokslininkų paskaičiuotas homoseksualų pedofilijos atvejų skaičius svyruoja nuo 19% iki 33% žinomų tvirkinimo atvejų,’ psl.218.”

Originalų tekstą anglų kalba rasite paspaudę čia (failo dydis: __):

Nuor. 10B:
Ši nuoroda yra anglų kalba ir taip pat aptaria daug įrodymų apie daug didesnį pedofilijos homoseksualių vyrų tarpe laipsnį. Išvertus į lietuvių kalbą ten parašyta (ištrauka): 

“Nepaisant homoseksualių aktyvistų pastangų atskirti gėjų gyvenimo būdą nuo pedofilijos, tarp jų vis tiek yra labai neraminantis ryšys. Daug homoseksualų galbūt ir neieško jaunų seksualinių partnerių, tačiau yra įrodyta, kad neproporcingai daug gėjų vyrų savo seksualiniais partneriais nori turėti paauglius ar berniukus. Žemiau yra paaiškinamas ryšys tarp homoseksualumo ir pedofilijos.

Pedofilija gėjų kultūroje
Thorstad cituoja Jim Kepner, tuometinį Tarptautinių gėjų ir lesbiečių archyvų kuratorių Los Andželase. Jis teigia: ‘Tai, ką aš norėjau čia pažymėti yra tai, kad jeigu mes atmetame berniukų mylėtojus mūsų tarpe šiandieną, tada mums reikėtų nustoti žavėtis ir Senovine Graikija, Mikelandželu, Leonardu da Vinči, Oskaru Vaildu, Voltu Vitmanu, Horacijum Aldžeriu ir Šeikspyru. Jei mes nesiruošiam išplėsti gėjaus supratimo šiandien, tai geriau mums nustoti vadinti juos mūsų paveldo dalimi.
[20]’……

1985m. Šiaurės Amerikos vyrų-berniukų meilės asociacija (NAMBLA), kuri atvirai gina “suaugusių-vaikų seksą”, tapo Niujorko lesbiečių ir gėjų organizacijų tarybos nare, taip pat Tarptautinės gėjų asociacijos nare – ji dabar vadinama Tarptautine lesbiečių ir gėjų asociacija (ILGA). 1990-ų viduryje ILGA asociacija kartu su NAMBLA ir kitomis pedofilų grupėmis įgavo Nevyriausybinės organizacijos statusą Jungtinėse tautose.
[21] 

Originalų tekstą anglų kalba rasite paspaudę čia (failo dydis: 192 k):