pre-ref 22

Nuor. 22:
Šioje nuorodoje (anglų kalba) pateikiama David Kupelian knygos “Blogio marketingas” apžvalga. Savo knygoje Kupelian aprašo, kaip Kirk ir Madsen knyga (“Po baliaus: Kaip Amerika nugalės savo baimę ir neapykantą gėjams 90-aisiais“) tapo homoseksualų strategijos ir jų įspūdingos sėkmės platinant iškrypimą ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje projektu. Išvertus į lietuvių kalbą ten parašyta (ištrauka):


Karo konferencija
1988m. vasario mėn. maždaug 175 aktyviausi įvairių homoseksualų grupių iš visos šalies atstovai pravedė karo konferenciją Warrenton, Virginijos valstijoje, kurios metu buvo nubrėžtos jų judėjimo ateities gairės. Neužilgo po to aktyvistai Marshall Kirk ir Hunter Madsen apibendrino knygos formate išsamų viešųjų santykių planą, kurį jie jau keletą metų stengėsi įgyvendinti kartu su savo bendraminčiais kovojančiais už gėjų teises.

Kirk ir Madsen nebuvo kvaili karštuoliai, kurie veržtųsi į bažnyčias ir mėtytų į orą kondomus. Jie buvo gudrūs vaikinai – netgi labai gudrūs. Kirk, Harvarde studijavęs neuropsichiatrijos mokslininkas, dirbo su Johns Hopkins “Per anksti matematiškai išsivysčiusių jaunuolių tyrimu” ir sukūrė suaugusių turinčių IQ didesnį nei 200 gabumų testą. Madsen, gavęs politikos daktaro laipsnį Harvarde, buvo viešosios nuomonės įtikinimo taktikų ir socialinio marketingo specialistas. Kartu jie parašė “Po baliaus: Kaip Amerika nugalės savo baimę ir neapykantą gėjams 90-aisiais“

“Kaip beatrodytų ciniška,” jie aiškino knygos pradžioje, “AIDS suteikia mums galimybę, nors ir trumpą, įtvirtinti mūsų poziciją, kaip nukentėjusi mažuma, teisėtai nusipelnusi Amerikos ypatingos apsaugos ir globos. Tuo pačiu metu,” jie įspėjo, ”tai sukelia masinę isteriją, tai tokia isterija, kuri įvedė viešą užmėtymą akmenimis arba raupsuotųjų kolonijas nuo viduramžių ir prieš juos...Kaip galime padidinti užuojautą ir sumažinti baimę? Kaip mes galime pasinaudoti ta baisia AIDS skraiste, kuri ištiko mus?”

Pagrindinė Kirk ir Madsen plano idėja? “Šioje knygoje pristatoma kampanija, nors ir kompleksiška, tačiau ji pilnai priklauso nuo drąsios, pagrįstos laiko patikrintais psichologijos ir reklamos principais propagandos programos.”


Originalų tekstą anglų kalba rasite paspaudę čia (failo dydis: 496 k)