Pre-ref. 54

Nuor. 54:

Ar Jėzus yra homoseksualas, kuris pritaria pedofilijai?

Ši nuoroda demonstruoja būdingą ryšį tarp homoseksualumo ir pedofilijos. Jis čia išryškėja per Niklas Olaison – vieno iš daugelio homoseksualių kunigų Švedijos bažnyčioje – ”tyrimą”, kuriame jis priėjo išvados, kad Jėzus tikriausiai buvo homoseksualas, kuris pritarė pedofilijai. Nuoroda paimta iš naujo leidinio, kuri leidžia Švedijos bažnyčios Stokholmo vyskupija ir kuris pavadintas ”Stokholmo gyvenimas” (šved.: ”Stockholmsliv”), pirmojo numerio. Čia pateikiamos straipsnio, interviu su kunigu Niklas Olaison, ištraukos (Niclas Olaison teiginiai pateikti kabutėse, jam užduoti klausimai – be kabučių):


“Biblija iš tiesų yra ypatingai ekscentriška knyga. Ji persunkta keisčiausiomis seksualumo rūšimis.”
Niklas sutiko susitikti su manimi pokalbiui apie bažnyčią ir tuos ekscentriškus klausimus pačią pirmąją jo naujų pareigų, kaip “katedros” kunigo, dieną (paaiškinimas: Švedijos ”katedra” yra ypatingai vertinama Švedijos bažnyčios bendruomenė).
Olaison sako: “Labai gerai atverti žmonių, kurie neatitinka įprastų normų, akis, kad jie pamatytų, kiek daug homoseksualumo yra Biblijoje ir kad dažniausiai tai visiškai nėra smerkiama”.
Nuo šio rudens jo veikla plėsis, ir bažnyčia Hogalid apmokės Niklo vadovavimą ekscentriškomis Biblijos studijomis. Bus suformuota pradedančiųjų grupė, o praeitų metų grupė tęs sudėtingesniame lygyje. Niklas tikisi, kad paskutinės grupės nariai pradės rašyti.
“Aš noriu išleisti antologiją. Tai galėtų, pavyzdžiui, būti eilėraščiai pagal fantazijas, paremtas Biblijos eilutėmis ir asmeniniais pergyvenimais. Tam tikros rūšies krikščioniška literatūra su būdingais erotiniais tonais.”
Pats Niklas rašo knygą, pavadintą “Paleistuvių istorija”. Joje pateikiami faktai apie tai, kad tos moterys istorijoje, kurios iš tiesų pasiekė kažką tai, dažnai buvo vadinamos paleistuvėmis.
Į klausimą, kodėl Niklas ir Bibliją studijuojantys jo kolegos atranda tiek daug apie homoseksualumą, jis atsako:
“O, net sunku įsivaizduoti, kiek jo iš vis ten yra”, sako Niklas, nurodydamas į Mato evangelijos aštuntą skyrių. Tame skyriuje kalbama apie tai, kaip šimtininkas, Romos karininkas, ateina pas Jėzų, prašydamas išgydyti jo tarną.
“Kadangi aš studijavau Romos kultūrą, tai žinau, kad joje buvo labai paplitusi aukštuomenės prostitucija, kur vyrai užsiiminėjo seksu su berniukais. Karininkas norėjo išgelbėti savo vergą berniuką, su kuriuo jis tikriausiai turėjo seksualinius santykius. Dabartiniams Mato evangelijos skaitytojams tokie santykiai yra labai akivaizdūs. Todėl, kai Jėzus išgydo berniuką, jis besąlygiškai palaimina santykius tarp vyro ir berniuko.”
Niklas, remdamasis šia vieta, teigia, kad Jėzus ir Biblija pritaria homoseksualumui. Niklas nuomone daugelis kitų Biblijos mokslininkų mano taip pat…..
Pagal Niklas žodžius Švedijos bažnyčioje ir ypatingai Stokholmo vyskupijoje yra labai daug ekscentriškai-liberaliai mąstančių.
“Stokholmo kunigų tarpe taip pat yra labai daug homoseksualų, netgi užimančių aukštas pareigas.”
Ar įmanoma įsivaizduoti Jėzų, kaip homoseksualą?
“Taip, Jėzus ir jauniausias mokinys Jonas galbūt užsiiminėjo seksualiniais santykiais, remiantis Biblija labai lengva prieiti tokios išvados. Be kita ko Biblija teigia, kad Jonas gulėjo arčiausiai Jėzaus. Be to Jonas nedvejodamas aprašė Jėzų homoerotiniu būdu.”
Per paskutinius dešimt metų Niklas užsiėmė tyrimais, įgijo aukštą mokslinį laipsnį ir skaitė filosofijos istorijos paskaitas Stokholmo universitete. Savo tyrimų metu Niklas susidomėjo anglų filosofu Thomas Hobbes.
“Aš jokiu būdu nesu unikalus. Yra daugybė kunigų, kurie tiki tuo, kuo ir aš tikiu. Mano mokslininko patirtis padėjo man pažvelgti į Bibliją iš visiškai kitokios perspektyvos.”
(straipsnio citatų pabaiga).


Pirmojo šio naujo leidinio - “Stokholmo gyvenimas” – numerio tema yra “Drąsa”. Viršelyje pateiktos keturios skirtingos gyvenimo situacijos, kurios jų nuomone parodo drąsą. Pradedant nuo viršutinio kairiojo kampo keturi drąsos pavyzdžiai yra:
1. Pirmiausiai jame pavaizduoti (jūs atspėjote) du erotiškai apsikabinę vyrai su užrašu “Drąsa būti savimi”.
2. Mažas berniukas žiūrintis į vandenį baseine, svarstantis, ar jis išdrįs įšokti.
3. Maža mergaite dedanti gėles ant artimo žmogaus kapo su užrašu “Drąsa išstovėti sunkiais laikais”.
4. Politinis veikėjas stovintis prieš tanką su užrašu “Drąsa išreikšti savo nuomonę”.

Labai sunku suprasti, kad šiandieną Stokholme reikėtų drąsos dviems vyrams atvirai demonstruoti erotinį intymumą. Užtenka tik žvilgtelėti į metinį gėjų paradą Stokholme (Europos homoseksualų Mekoje) ir suprasite, kaip populiaru vyrų tarpe išreikšti seksualinį susižavėjimą kitais vyrais.

Originalų tekstą švedų kalba rasite paspaudę čia (failo dydis 1.5MB pdf 5 puslapiai).