pre-ref 8

Nuor. 8:
Ši nuoroda (nuor.1) yra anglų kalba ir čia kalbama apie tai, kaip surasti vyrus prostitutes (įskaitant berniukus), kaip su jais elgtis ir jiems užmokėti Tailande, populiariame homoseksualių vyrų kelionių tiksle. Išvertus į lietuvių kalbą ten parašyta (ištrauka):


“Apie gėjų gyvenimą.
Mes linkime ir norime, kad jūsų apsilankymas mūsų gėjų bendruomenėje būtų kuo linksmesnis…

Daugelis Tajų vyrų, kuriuos jūs čia susitiksite, nėra atvažiavę atostogoms, kaip jūs, bet jie čia pastoviai gyvena…Prašom atsiminkite, kad Tajų vyrai, kuriuos jūs sutinkate baruose, yra darbininkai, ir jūsų pasitenkinimas bei laimė yra jų pajamomis…. Kaip ir visur yra daug skirtingų (Tajų) vyrų: vyriškų vyrų, moteriškų vyrų, vyriškų berniukų, moteriškų berniukų ir moterų-berniukų. Todėl nenustebkite, kad kai kurie Tajų vyrai, kurie paseka su gėjais-turistais yra heteroseksualūs... Išsiaiškinkite, kas Tajų vyrui patinka ir kas nepatinka. Taip pat išsiaiškinkite, ar jis praleis su jumis visą naktį ar tik kokį trumpesnį laiko tarpą… Jūsų mokestis Tajų vyrui yra lankstesnio pobūdžio. Į jį gali įeiti mokestis tik už seksą, pasilikimą per naktį, o galbūt jis jums sudarys kompaniją visų jūsų atostogų metu.... Jūs galite sumokėti savo nuotykių pabaigoje, tačiau protingiau apsvarstyti galimybę mokėti dalimis, po kiekvieno jūsų abiejų progreso…

Mes vakarietiški gėjai esame paprastai įpratę ieškoti seksualinių kontaktų vien dėl sekso malonumo arba dalinai ieškodami meilės, bet mes nesame pasiruošę, kad pinigai būtų mūsų santykių dalimi. Čia tai yra gyvenimo realybė.

…….Tikimės, kad jūs čia labai puikiai praleisite laiką ir kad mūsų patarimai padarys jūsų viešnagę dar malonesne.”


Originalų tekstą anglų kalba rasite paspaudę čia (failo dydis: 60 k)