pre-ref 38

Ref. 38:

Jest to odsyłacz do artykułu na temat badania Steve Baldwina z roku 2002 , opublikowanego przez Regent University Law Review. Przetłumaczony na twój język mówi on ( w części):

Raport: Pedofilia bardziej powszechna wśród „gejów”

Znaczenie badania dla pokazania „ciemnej strony” kultury homoseksualnej

John Dougherty

2002 WorldNetDaily.com

Molestowanie dzieci i pedofilia występują bardziej powszechnie wśród homoseksualistów niż heteroseksualistów, co wykazują nowe badania.

„Przytłaczające dowody popierają wierzenie, że homoseksualność jest dewiacją seksualną, której często towarzyszy rozstrój, który ma poważne konsekwencje dla naszej kultury”, napisał Steve Baldwin w „Ruch homoseksualny i molestowanie dzieci,”, która ma być niedługo opublikowana przez Przegląd Prawa Uniwersytetu Regent.

Baldwin jest dyrektorem naczelnym Rady do spraw Polityki Narodowej w Waszyngtonie.

„Trudno jest pokazać ciemną stronę kultury homoseksualnej bez wypowiadania szorstkich słów”, powiedział Baldwin. „Nadszedł jednak czas, aby uznać, że zachowanie homoseksualne zagraża fundamentom zachodniej cywilizacji – rodzinie nuklearnej.”

Chociaż społeczność homoseksualna i duża część mediów śmieje się z takiego oskarżenia, Baldwin, który był prezesem Komisji Edukacji w Kalifornii, gdzie walczył przeciwko wspieraniu działalności homoseksualistów w szkołach publicznych, mówi w swoim raporcie, że aktywiści homoseksualni robią wszystko, żeby zdobyć dzieci zarówno dla swojej osobistej przyjemności seksualnej, jak też po to, aby poszerzyć ruch homoseksualistów i dlatego stanowią zagrożenie dla rodziny.

Badanie Baldwina jest poparte niedawno zebraną pracą napisaną przez Dr. Judith Reisman, prezydenta Instytutu Edukacji przez Media i autora wielu autorytatywnych książek obalających mity seksualne, włączając w to Kinsey, Przestępstwa i Konsekwencje.

W swoich tezach, również napisanych dla Przeglądu Prawa Uniwersytetu Regent, Reisman cytuje psychologa Eugene Abel, którego badania dowiodły, że homoseksualiści „molestują seksualnie młodych chłopców w pięć razy częściej, niż dziewczyny.…”

Abel również odkrył, że będący na wolności „molestujący dzieci przyznali się do popełnienia od 23.4 do 281,7 aktów na jednego przestępcę … którego celem byli mężczyźni.”

Stosunek homoseksualnego do heteroseksualnego molestowania dzieci jest przerażający, powiedziała Reisman, która była główną badającą za przyznaną przez Departament Sprawiedliwości kwotę $800,000 na badanie pornografii dziecięcej i przemocy.”

Żeby zobaczyć oryginalny tekst w j. angielskim kliknij tutaj (rozmiar pliku 592 k)