Що Ви можете зробити із цим
 

Ця вебсторінка не містить нічого нового. Вся інформація, представлена тут, доступна з інших ресурсів також. Однак, це, можливо, перша вебсторінка – і, поки що, тільки одна з подібних - які комбінують наукові результати з інформацією щодо того, як ліберальні пануючі ЗМІ на Заході поширюють політично мотивовану дезінформацію з цієї важливої проблеми.

Після читання цієї інформації (і перевірки багатьох посилань і основних першоджерел), Ви можете запитати себе, що Ви можете зробити стосовно цієї важливої проблеми. Зрозумійте, діти, що знаходяться в небезпеці, (і вже народжені, і ті, що ще народяться) не мають багато людей, що стоять на захисті їхніх інтересів! Вони не дають політичних внесків і не мають політичних діячів, що захищають їхні інтереси. І немає ніякого стимулу для пануючих ЗМІ й індустрії розваг, щоб відгородити їх від популяризації гомосексуального способу життя. Але Ви не повинні бути байдужними до такої важливої проблеми. Робіть те, що можете.

Автор цієї вебсторінки не просить і не приймає внески. Але ось кілька пропозицій щодо того, що Ви можете зробити самостійно:

1. На особистому рівні Ви повинні зробити те, що можете, щоб допомогти зростаючим хлопчикам і дівчаткам уникнути гендерного безладдя. Особливо, якщо Ви - чоловік, Ви повинні взяти відповідальність за хлопчиків, яких Ви знаєте, в яких немає батька, як зразка для наслідування.

2. Ви повинні зробити те, що можете, щоб протидіяти дезінформації з цієї проблеми, що є оплотом ліберальних пануючих ЗМІ на Заході. Пам`ятайте, що правда не може бути заперечуваною завжди. Фактично, правда вже йде і Ви повинні бути частиною її. Почати можна з того, щоб повідомити друзів, товаришів з переписки, Ваше співтовариство й т.д. про цю вебсторінку цілком (тобто всі три міфи) або частково. Це - питання зміни суспільних відносин з цієї проблеми на масовому рівні.

3. Різні компанії в різних країнах іноді матеріально спонсорують гомосексуальні заходи. Ви повинні зв'язатися з такими компаніями й висловити Вашу думку. Деякі - багатонаціональні корпорації. Наприклад, Скандинавські Авіалінії (SAS) є постійним спонсором неправильного й непристойної щорічного гей-параду в Стокгольмі, Швеція.