Деяка вступна інформація для нешведських читачів:

Я розпочав цю вебсторінку в 2006 році, щоб повідомити моїх, у значній мірі, непоінформованих співвітчизників тут у Швеції (оригінальна шведська версія цієї вебсторінки - www.amoso.se). Оскільки наша улюблена країна, загалом кажучи, була продана підробкам та неправді, розповсюдженим шведським гомосексуальним лоббі (RFSL), я відчував глибоке зобов'язання поділитися з моїми співвітчизниками тим, що показало моє дослідження. Тепер, через багато місяців, ця вебсторінка (із прикладами зі шведської культури, суспільства й моралі) була перекладена на Вашу мову на вимогу громадськості.

Єдина мета моєї вебсторінки полягає в тому, щоб повідомити всім батькам та бабусям і дідусям про те, як запобігти гомосексуальному результату в їхніх нащадків, як тільки вони досягають статевої зрілості. Якщо Ви вже обрали гомосексуальну орієнтацію, ця вебсторінка не для Вас. Будь ласка, вийдіть з вебсторінки, щоб її зміст, можливо, не засмутив Вас.

Ціль ніколи не полягала в тому, щоб викликати гнів гомосексуального співтовариства тут у Швеції, хоча я розумію ретроспективно, чому це стало ненавмисним наслідком, оскільки я виношу на розгляд те, у чому полягає гомосексуальний спосіб життя. Однак, усі батьки - особливо татки - повинні зрозуміти те, у чому полягає погроза. І щоб вони зробили те, що тільки зможуть, щоб запобігти гомосексуальному результату в їхніх дітках. І вони мають право знати. Ця вебсторінка розвінчує три звичайно поширених міфи про гомосексуалізм.

Тому, показані приклади головним чином з нашої власної країни. Якщо Ви не знаєте, як поширився й прославився содомістський спосіб життя в Швеції, приклади можуть потрясти Вас. Як Ви побачите, Швеція є далеко попереду від усього світу в прийнятті й вітанні нападу гомосексуалізму. Одним недавнім прикладом був суд над Пастором Åke Green - пастором з Borgholm – за проповідь того, що Біблія каже про гомосексуалізм і іншу сексуальну нерозбірливість і перекручення. Як бачите, Швеція - єдина країна в цілому світі, де Вам не дозволяють сказати нічого - незалежно від того, якими є Ваші релігійні переконання - що виражає "нешанобливість" (шведською “missaktning”) до гомосексуальних людей. У всіх цивілізованих країнах є, звичайно, закони, які забороняють підбурювання насильства проти будь-якої групи людей. Але одна тільки наша країна дійшла до того, щоб оголосити незаконними будь-які твердження, які сприйняті як "нешанобливість" до гомосексуальних людей. Тому Пастор Åke Green був засуджений у Суді нижчої інстанції в Кальмарі (шведською “Kalmars Tingsratt“), до тюремного ув'язнення. Закон призначався, щоб розповсюджуватися також на інші групи (наприклад, етнічні групи й релігійні групи). Але, в дійсності, він впроваджується в життя, головним чином, на користь інтересів гомосексуального співтовариства. Наприклад, наша країна сьогодні охоплена новою хвилею антисемітизму (див. нижче), так само, як широко розповсюджена нешанобливість для євангельських християн, без будь-якого захисту щодо цих груп. Наприклад, сьогодні є широко розповсюджене нешанобливе ставлення до християн і до євреїв (головним чином, з боку шведських мечетей). Жоден з цих випадків не мав продовженні відповідно до нового закону.

Перед введенням у дію нового закону, Прем'єр-міністр Göran Persson прояснив 8 листопада 2002 року, що, відповідно до нового закону пасторам більше не буде дозволено проголошувати з кафедри, або інакше виражати, що гомосексуалізм, є неприродним (шведською: “onaturligt”). (пос. 27). Незважаючи на те, що Біблія так говорить.

Це, здається, зовсім не збентежило “П`ятдесятницьку Деномінацію”, коли вони запросили Прем'єр-міністра у ролі гостя-спікера (пос.28) на свою щорічну конференцію в Церкві «Філадельфія» у Стокгольмі. Через місяць він з'явився там за кафедрою проповідника (4 грудня 2002 року). Це здається ірреальним, але Ви почули правильно! Прем'єр-міністр - який тільки місяцем раніше заявив, що пасторам (відповідно до нового закону) більше не дозволять проповідувати, що гомосексуалізм є неприродним, і який, згодом, сприяв затвердженню цього закону, - одержав теплий прийом на щорічній конференції “П`ятдесятницької Деномінації”. Можливо факт, що Прем'єр-міністр (Persson) і лідер Церкви «Філадельфія» у Стокгольмі (Hedin) є близькими друзями, мав деяке відношення до цього.

Справа Пастора Åke Green

Так з новим законом – який забороняв твердження, що гомосексуалізм є неприродним – не стало несподіванкою, коли Пастор Åke Green був визнаний винним і засуджений до в'язниці за його проповідь (20 липня 2003 року) про те, що Біблія має сказати про сексуальні відхилення. Його проповідь була визнана нешанобливою з боку гомолоббі. Справа Пастора Green дійшла аж до Верховного Суду. Там, Суд ухвалив, що було вірно, що Пастор Åke Green порушив шведський закон і заслужив вироку. І не є таємницею, що вони б з радістю винесли йому вирок і засудили до тюремного ув`язнення. Тим більше, що у Верховного Суду в нашій країні є сильне упередження, що схвалює гомосексуалізм, із одним з його членів, що навіть вимагають і оплачують гомосексуальні послуги в Стокгольмі (Nr. 1) і головою Верховного суду, який навіть захищає таке поводження. Однак, у той самий час, Суд зрозумів, що в інших країнах у Європі подвійні доктрини Свободи слова й Свободи Віросповідання перевершують надмірний захист гомосексуалістів від того, щоб бути “зневаженими”. Знаючи дуже добре, що Пастор Åke Green - якщо був би визнаний винним - звернувся б зі своєю справою до Європейського Суду (найвища юридична інстанція для членів ЄС), вони не посміли визнати його винним, тому що вони знали дуже добре, що Пастор Åke Green буде виправданий у європейському Суді. Ця ситуація була ясно заявлена в їхньому судовому рішенні (пос.29).

В коментарі рішення голова (Johan Munck) заявив, що шведський Верховний Суд вирішив розглянути більше ранні вироки в Суді Європейського союзу в Страсбурзі, Франція. Він сказав, "якби Пастор Åke Green був визнаний винним за підбурювання через його проповідь, то, по всій імовірності, Швеція була б засуджена в Європейському Суді". М. Munck далі заявив в інтерв'ю зі шведським радіо/телебаченням, що не можливо застосувати закон (тобто криміналізація 'нешанобливості'), "нібито це було навмисно" і в такий спосіб ставиться осудливо до способу, яким закон був виданий і намірів творців закону (Парламентарів). Шведський закон не відповідає міжнародним прецедентам (юриспруденції). У їхньому письмовому судовому рішенні, Верховний Суд в офіційному повідомленні для ЗМІ висловився так: "Розглядаючи обставини, Верховний Суд знаходить, що, імовірно, європейський Суд - якби ця справа потрапила туди – назвав би це порушенням європейських Угод, якби Пастор Åke Green був визнаний винним через твердження в його проповіді".

І, як висловився Суд у своїй повній рецензії до цієї справи: “За таких обставин, імовірно, що Європейський Суд з Прав Людини, досліджуючи обмеження Пастора Åke Green на право проповідувати його ідеї, засновані на Біблії, що склав би вирок винних, вирішить, що обмеження не співрозмірне й у такий спосіб визнав би порушення Європейської Угоди ……… У відношенні того, що було заявлено, обвинувачення проти Пастора Åke Green повинне бути відхилене.”

(Справу закрито).

Іншими словами: У країнах, крім Швеції, гомосексуалісти не насолоджуються спеціальними правами. Для повного обговорення всіх випробувань і юридичного аналізу справи Пастора Åke Green натисніть тут. Це судове рішення нашого Верховного Суду – свідчення того, що ми є унікальними у світі, і що тільки у Швеції сприяння гомосексуальній свободі переважає над свободою слова і свободою віросповідання. Закон усе ще дійсний і є сильною зброєю, щоб придушувати пасторів, які не хочуть пройти через юридичні болісні процедури, через які пройшов Пастор Åke Green.

Частина історії - те, що чоловік, який спочатку висував обвинувачення проти Пастора Åke Green, тепер обвинувачений у серйозній розтраті й, імовірно, відправиться до в'язниці сам.

Роль RFSL

У нашій країні сьогодні, гомосексуальне лоббі (деякі називають їх гомосексуальною мафією) деспотично самоуправствують серед населення через свою головну організацію RFSL. Лідер організації, пан Sören Andersson, виражав свою думку про мою вебсторінку в інтерв'ю газеті (Dagen), заявляючи: “я не можу зрозуміти, як людина може бути настільки сповнена ненависті”. Але пан Andersson повинен зрозуміти, що батьки дійсно мають право знати – якщо вони захочуть - як вони можуть врятувати своїх дітей від гомосексуалізму з настанням статевої зрілості. Пан Andersson і його організація не можуть відняти це право у батьків. Навіть у Швеції сьогодні. Принаймні поки що.

Один явний приклад привілеїв RFSL у нашому суспільстві сьогодні - те, як вони отримують щедру фінансову підтримку від нашого уряду для своїх заходів, включаючи вебсторінку, що розхвалює типове гомосексуальне поводження, включаючи інформацію щодо того, як використовувати незаконні наркотики, і “Анальне Керівництво” про те, як брати участь в - з погляду охорони здоров'я - дуже високо ризикованому поводженні. Це є, без сумніву, відразливим для більшості людей.

Однак, спробуйте уявити хлопчика з гендерними проблемами ідентичності, який піддається пропаганді RFSL у рамках своєї шкільної програми. Тоді він приходить додому і заходить на вебсторінку RFSL і знаходить цей матеріал – фінансований з коштів платників податків - який є (хоча відразливим для більшості людей) дуже порнографічним для молодого хлопчика, вже збентеженого стосовно своєї сексуальної ідентичності. І немає ніякого питання про це: уразливі хлопчики без батька – є тими, хто перебуває у найбільшій небезпеці від цієї противної пропаганди. Якими злими можуть стати людина й організація? І чому ми, як громадяни, миримося з тим, що трапляється в нашій країні?

Небажання більшості шведів повстати проти зла

Ви запитуєте себе: “як могло дійти до такого?”. Хтось колись сказав, що злі люди будуть переважати просто, якщо добрі люди не будуть нічого робити. У своїй книзі “На захист шлюбу” (шведською: “Försvara Äktenskapet”), Olof Djurfeldt обговорює сповзання нашої країни у вигрібну яму аморальності. В одній главі під назвою “Почуття не повинні замінити аргументи” (сторінка 117), Djurfeldt бере інтерв'ю у Стефана Густавссона, Генерального секретаря шведського Євангельського Союзу (шведською: Svenska Evangeliska Alliansen). Густавссона запитують: “Ви кажете, що сьогодні у нас будуть проблеми, якщо ми скажемо комусь: ‘Ви подобаєтесь мені, як людина, але не подобається те у чому Ви берете участь.‘ ”Густавссон відповідає з точки зору християнина:“ Так, ми вважаємо, що стає важче і важче провокувати один одного, говорячи: ’я думаю, що Ваші дії є неправильними’. Нам, шведам, може бути особливо важко говорити це, тому що ми любимо шукати точки дотику. Ми часто переживаємо критику, як повне засудження людини. Але ми повинні бути спроможними прийняти один одного, як людей, і - використовуючи Біблійне посилання – цінність кожного як створеного за образом Бога, і, в той же самий час, бути відкритими стосовно того, що є гарним і здоровим способом життя.”

Це саме те. Ми, шведи, настільки боїмося стати на захист того, у що ми віримо, й настільки прагнемо заспокоїти всіх. Є відоме висловлювання (прислів'я) у шведській мові: "Bättre fly än illa fäkta" (у перекладі: Краще втекти, ніж улаштувати бійку), що представляє цю рису в нашому вродженому характері. У відомому вірші шведського поета J. L. Runeberg, мати інструктує свого сина (Munther), який збирається в армію, щоб він "bättre fly än illa fäkta". І саме ця риса в нашій національній душі дозволила цунамі гомосексуалізму, що охопив нашу гарну країну за минулі кілька десятиліть, і затвердив гомо мафію, як впливову силу в нашому суспільстві. Є фонд "Arvsfonden", з якого великодушно фінансується головний чемпіон гомолоббі (RFSL).

[Цей національний характер нашої душі відігравав важливу роль в історії нашої країни. Наприклад, це було причиною, чому Швеція в 1941 році - коли її попросила Нацистська Німеччина допомогти їм у завоюванні Норвегії - охоче зголосилася (див. пос. 30; “Чому Німеччина не Вторгалася у Швецію у Другій Світовій війні?) і чому ми "арійська" нація продовжували постачати армію Гітлера твердою сталлю з наших шахт у Gällivare у північній Швеції через порт у Narvik, Норвегія. Все це, у той час як інша частина Європи кровоточила під залізним кулаком Гітлера.

Але пізніше у війні, після того, як стало очевидно, що Гітлер буде переможений, ми змінили свою позицію й дозволили повітряним пілотам від Союзницьких Сил робити термінові посадки в південній Швеції на їхньому шляху назад до Англії після бомбардувальних нальотів по Німеччині. Інша причина для нашого вирівнювання з Німеччиною в окупації Норвегії, можливо, було тому, що так багато хто із чиновників у наших збройних силах були, фактично, антисемітами. Тоді після війни, школярам викладали (я був одним з них), що саме наша “доктрина нейтралітету” урятувала нас від руйнівних дій війни. Який нейтралітет?

Примітка: Антисемітизм сьогодні з'являється у шведських мечетях. Євреям, що залишаються у Швеції сьогодні, здається, не надано того же самого захисту проти "нешанобливості", як гомосексуалістам. Навіть уряд, здається, стає більше антиізраїльським і промусульманським. Як приклади, уряд у квітні 2006 року різко скасував об'єднані навчання Повітряних сил в Італії (пос.31) з іншими країнами, після того, як дізнався, що Ізраїль буде одним з учасників. І в тому ж самому місяці лідери терористичної організації Хамас були запрошені до нашої країни. (пос.32). Не урядом, по суті, а антиізраїльськими групами у Швеції. Ми можемо побачити, як мусульмани не будуть соромитися способів для досягнення мети для досягнення того, щоб Швеція одного дня стала країною з мусульманською більшістю.]

Але, як це часто буває, завжди є деякі люди й групи у нашій країні, які сміють повставати проти загальної тенденції прийняття гомосексуалізму у нашому суспільстві. Один згаданий вище приклад був справою Пастора Åke Green. Інший приклад - Єрусалимська Євангельська Церква. Ця конгрегація складається з іммігрантів до нашої країни з, головним чином, Ефіопії. На своїй вебсторінці http://www.j-e-c.org/faceliftup2/main_Swe.html вони розмістили “Маніфест свободи слова і на підтримку Пастора Åke Green”. Вони також брали участь у великій кількості у демонстрації на підтримку Пастора Åke Green у зв'язку з його зверненням до Апеляційного Суду.

Шведська гомомафія і приклади їхніх методів діяльності

Інший хоробрий швед смів створити вебсторінку, що показала гомосексуальний спосіб життя. Подібну до вебсторінки, яку Ви зараз читаєте. Однак, власник домену в мережі Інтернет повинен був закрити вебсторінку після того, як його, так само як його ділових партнерів і клієнтів, вимотало гомолоббі. У традиційному стилі мафії, через залякування гомомафії, його клієнти більше не хотіли (або, скажімо, не наважувалися) мати ділові відносини з ним. Зовсім тоді не дивно, що наші професіонали – чоловіки та жінки, яки досягли певного положення й статусу в професійних і ділових областях, бояться виразити свої думки. У статті у виданні «Світ Сьогодні» (шведською: “Världen idag”), 29 травня 2006 року написано (уривок):

”Телефонна бесіда, що була отримана в його будинку в 1.00, була повідомлена поліції. 'ми знаємо, хто ти. Ти й Твоя родина матимете проблеми ....., Твоїм клієнтам скажуть, хто ти…..

Ми знаємо, хто ти..... усі будуть ненавидіти тебе..... ти постраждаєш, коли про тебе дізнаються' – говорила людина, згідно поліцейського свідчення .

'Поліція закрила справу за недостачею доказів', зітхнув він.

Чоловік не міг повірити своїм очам, коли одного разу виявив невідомий автомобіль перед будинком своєї родини. Через відкрите вікно мобільний телефон був спрямований прямо на його будинок. 'Я зрозумів, що він знімав будинок, і я вибіг і зумів прочитати номер автомобіля, синьої Тойоти. Я зв'язався з бюро реєстрації автомобілів і довідався, що автомобіль належав дружині відомого гомосексуального активіста, у минулому, політичного діяча, говорить він.

Фотографії його будинку, а також позначка з назвою вулиці незабаром з'явилися на домашній сторінці людини в Інтернеті. Ті ж самі фотографії незабаром з'явилися на домашній сторінці людини, що є TT-журналістом. [TT - назва шведської радіостанції.] На його вебсторінці вони розмістили докладну інформацію про місце розташування будинку, ім`я чоловіка і його дружини, плюс посилання на його фотографію.

'Я задавався питанням, чи буде хтось сидіти в чагарниках біля мого будинку, чекаючи моїх дітей, коли вони ідуть до школи слідити за мною, що б я не робив. Це - турбування й повне переслідування', говорить він, особливо розстроєний діями TT-журналіста. 'Це надзвичайно серйозно, коли репортер, який повинен заслуговувати на довіру, витрачає свій вільний час, щоб турбувати мене й мою родину'.

Бізнесмен стверджує, що некритичне відношення засобів масової інформації до гомосексуального лоббі є причиною того, чому це могло трапитися. 'Вони завжди одержують урочистий прийом і ніколи не одержують будь-яку критику в засобах масової інформації. Ті, хто турбував мене, знають, що вони можуть робити це безкарно'. Серед тих те, хто ввійшов у контакт із бізнесменом, було священиком, що заявив: 'це було не добре для його бізнесу.

Домашня сторінка, що опублікувала важливі факти про гомосексуальний спосіб життя, була закрита. Люди, що стояли за цією кампанією ненависті, одержали те, чого хотіли.”

Так, на цьому прикладі легко побачити, чому ми, шведи, загалом кажучи, боїмося опору злим силам гомосексуалізму. Незважаючи на факт, що це руйнує здоровий і природний спосіб життя для так багатьох з наших дітей і молодих людей. Хто серед нас бажає ризикнути своїм бізнесом, професійною кар'єрою і положенням у суспільстві? Не кажучи вже про фізичну безпеку дружини й дітей. Наскільки легше просто проігнорувати проблему. Навіть пасторам, які занадто часто шукають популярності серед якнайбільшої кількості людей.

У порівнянні з бізнесменом, описаним вище, який втратив успішний бізнес, гнів, який я сам переніс, був відносно незначним, навіть при тому, що я й моя родина також час від часу одержуємо погрози нашим життям. Під час нашого тура по Швеції в 2006 році, коли ми представили цю вебсторінку, нас кілька разів турбувала гомомафія і ми повинні були носити куленепробивні жилети. Ми, навіть, повинні були скасувати кілька заходів. Ви можете прочитати про це у пункті головного верхнього меню під назвою “Гомомафія”. Щодо цих нападів і триваючих погроз, я одержав цікавого електронного листа від схвильованого чоловіка. Там написано (пропущене ім'я відправника):

(???? Пише):

“Я, натрапив на Вашу вебсторінку через afa. У мене були певні позитивні почуття до afa, тому що вони виступають проти нео-нацистів. Але вони, здається, застосовують силу також для інших речей. Я відчуваю сором, читаючи про те, що вони зробили проти Вас. І думаю: Чому вони не розбивають вікна наших мечетей? Мусульмани не дуже дружелюбні також ... смертний вирок у країнах у мусульманському світі. Я буду тепер читати більше на Вашій вебсторінці. Можливо, я зможу внести свій вклад. Я напишу Вам знову. Із дружнім привітом,

Підпис???”

Цьому відвідувачеві я хочу відповісти: afa і багато подібних непарламентських груп (в усьому світі) відмовилися від демократичних принципів. Вони тільки грають по своїх власних правилах. Вони - хлопчики й чоловіки, які дуже хочуть володіти владою, не маючи здібностей до керівництва, й часто не дуже розумні. Так, вони фантазують про те, щоб бути при владі через тероризування інших людей. Вони можуть називатися нео-нацистами, afa і т.д., але вони все ті ж самі люди. Я міг би додати, що голова RFSL, Sören Andersson, сказав про мене безпосередньо у публікації в Dagen (щоденна газета), що "жахливо, що людина несе таку велику ненависть навколо себе". Але він також заявив, що RFSL не бере на себе відповідальності за напади на нас (що може здатися похвальним), хоча він міг "зрозуміти дії"; твердження, що очевидно послабляє його відхилення насильства й може служити, щоб виправдати людей як afa у їхніх актах терору. Щоб зберегти нашу тендітну демократію й викорчувати гомомафію, важливо, щоб лідери з обох сторін твердо вирішили протистояти підбурюванню, насильству й залякуванню. Звичайно, ніяка організація не може впливати на дії всіх їхніх учасників завжди. Але на деякі події можна впливати. Наприклад, має сенс припустити, що RFSL має деякий вплив на Фестиваль Гордості в Стокгольмі. Як може тоді трапитися так, що вони дозволили дурний атракціон на фестивалі гордості, де відвідувачі кидали дротики у фотографії "гомофобів" Ульфа Екмана, Альфа Свенссона і Папи Римського? Якщо це не підбурювання, тоді що у світі є підбурюванням? У Папи Римського є, звичайно, постійна охорона, але як почувалися інші добродії?

Ще один коментар про реакцію гомолоббі на цю вебсторінку. Я думаю, що більша частина цього має відношення до того, що потрібно вважати "типовим" або "середнім" у гомосексуальному співтоваристві. Візьміть, наприклад, широко розповсюджену практику анальних статевих актів серед чоловіків. "Тільки" 2/3 всіх гомосексуальних чоловіків практикують це. Але це - усе ще більшість і, тому, причина, чому RFSL має “Анальне Керівництво”, як один з основних матеріалів своєї вебсторінки. Вебсторінка пояснює не тільки те, як найкраще брати участь в анальному статевому акті, але також пише про декілька інших методів, таких як “римінг” і “фістінг”. Серед приблизно 1/3 гомосексуальних чоловіків, які ще не практикують анальні статеві акти - деякі з яких можуть навіть вважати це відразливим - є, зрозуміло, обурення фактом, що інші люди можуть помилково припустити, що вони також беруть участь у такому поводженні. Однак, у поданні на цій вебсторінці, було б надзвичайно несправедливо по відношенню до батьків, якби ми не описали методи, у яких бере участь більшість гомосексуальних чоловіків. Я вірю, що, якщо батьки дійсно розуміють високий ризик поведінки гомосексуалістів, вони, набагато більш імовірно, допоможуть своїм синам розвити свою мужність. Подібна ситуація, навіть у більшій мірі, існує стосовно питання про педофілію серед гомосексуальних чоловіків. Є гнітюче свідчення, що гомосексуальний чоловік, набагато більш імовірно, стане педофілом, ніж гетеросексуальний чоловік. Але середньостатистичний гомосексуальний чоловік не є педофілом. Аж ніяк не є. І багатьох з них, імовірно, ненавидять педофілія. Так для них бути частиною групи (гомосексуальні чоловіки), у якої є більш високий “фактор ризику” для педофілії, (досить зрозуміло) обурює їх. Однак це - проблема, до якої потрібно звернутися по тій же самій причині. Закрити на це очі й не говорити про це – це зробило б батькам ще гіршу послугу.

Як Ви можете запобігти тому, щоб такий самий напад гомосексуалізму досяг Вашої країни

Головна мета цієї вебсторінки полягає в тому, щоб повідомити батькам та бабусям і дідусям про те, як запобігти гомосексуальному розвитку у Ваших власних дітях. Але оскільки Ви читаєте про жахливий розвиток у нашій країні і як гомолоббі досягло свого привілейованого статусу, Ви можете запитати себе: "що я можу зробити, щоб запобігти подібному розвитку в моїй власній країні?" Я можу запропонувати дві речі:

1. Поширення інформації про цю проблему людям у Вашому власному співтоваристві й Вашій власній країні в цілому. Є багато гарних вебсторінок в Інтернеті, які мають справу з цією проблемою. Для моєї власної вебсторінки я не приймаю пожертвувань (хоча деякі люди пропонували). Натомість, якщо у Вас необхідні засоби, Ви можете поширити інформацію рекламними оголошеннями у Вашій місцевій газеті, або придумати багато інших способів.

2. Бойкотуйте шведські продукти. Особливо ті компанії (наприклад Скандинавські Авіалінії, SAS), які були головними спонсорами ганебної щорічної гомосексуальної феєрії в Стокгольмі, під назвою "Фестиваль Гордості".