pre-пос. 20  

Пос. 20:
Це посилання (англійською мовою) з “Батьків Для Життя”, чудового джерела інформації з NARTH (Національна Асоціація Дослідження й Терапії Гомосексуалізму) і написано Дейлом Олері. У перекладі на Вашу мову (частково):


ПОДІЇ ДИТИНСТВА ГОМОСЕКСУАЛЬНИХ ЧОЛОВІКІВ

Дейл Олері

Травень 1998

для Національної Асоціації Дослідження й Терапії Гомосексуалізму (NARTH)

Для звичайного хлопчика розвиток бере передбачуваний курс. Він народжується генетично чоловіком і виявляє дуже рано, що люди розділені на дві групи - чоловіків і жінок, і що він - чоловік. Він ідентифікує себе з іншими чоловіками, особливо його батьком, і наслідує чоловіче поводження. Ці типи поводження укріплені дорослими й іншими дітьми. Він приєднується до групи інших хлопчиків-однолітків. Гормони в його тілі спричиняють зміни в мозку, які ведуть і зміцнюють чоловічі зразки поводження. Його сексуально приваблює протилежна стать - а саме, дівчата – і він буде, ймовірно, фантазувати про сексуальні контакти й, кінець кінцем, візьме участь у статевих актах з жінками. Ліанн Пейн, експерт по зціленню сексуальних травм, описує мужність "не як річ, що потрібно вивчити, а скоріше як якість, що буде випробувана й пережита." (Payne 1985, p.11) У деяких випадках, однак, нормальний розвиток не відбувається. Він може переживати відкидання з боку свого батька або своїх однолітків, або обох. Він може відхиляти свого батька, як зразок для наслідування. Хлопчик може, будучи дитиною, виражати бажання бути дівчинкою й наслідувати жіночне поводження, а не чоловіче, або він може знати, що він - чоловік, але почуватися не адекватно чоловіку. Коли наближається статева зрілість, його бажання може перетворитися на сексуальний потяг до інших чоловіків, заставляючи його фантазувати про чоловіків, а не жінок, і, в остаточному підсумку, примушуючи його брати участь у сексуальне поводження із чоловіками. Наступна стаття порівнює події дитинства тих чоловіків, які розвили повну чоловічу й гетеросексуальну ідентифікацію, з тими, хто не розвив.


Щоб прочитати оригінал документу (і, за бажанням, завантажити інші глави з «Батьків для життя») англійською мовою, натисніть тут  (розмір файлу: 144 k)