pre-пос. 38  

Пос. 38:
Це - посилання на статтю про дослідження Стіва Болдуіна 2002 року, видане Regent University Law Review. У перекладі на Вашу мову (частково):


Повідомлення: Педофілія більш звичайна серед "геїв"

Дослідження має на меті показати "темну сторону" гомосексуальної культури

Джон Догерті

© 2002 WorldNetDaily.com

Сексуальне розбещування дітей і педофілія відбуваються набагато частіше серед гомосексуалістів, ніж серед гетеросексуалів, у розрахунку на душу населення, відповідно до нового дослідження.

"Гнітюче свідчення підтримує переконання, що гомосексуалізм – сексуальне відхилення, часто супроводжуване безладдям, яке має страшні наслідки для нашої культури," написав Стів Болдуін у роботі "Сексуальне розбещування дітей і гомосексуальний рух", яка скоро буде опублікована Regent University Law Review.

Болдуін - керівник Ради з Національної Політики у Вашингтоні, округ Коламбія.

"Важко передати темну сторону гомосексуальної культури, не виглядаючи різким," написав Болдуін. "Однак, прийшов час визнати, що гомосексуальне поводження загрожує основі Західної цивілізації - родині.'"

Хоча гомосексуальне співтовариство й більша частина ЗМІ насміхаються над такими обвинуваченнями, Болдуін - який очолював Комітет Освіти Каліфорнійської Асамблеї, де він боровся проти підтримки гомосексуального способу життя в суспільних державних школах - говорить у своєму повідомленні, що зусилля гомосексуальних активістів були спрямовані на дітей і для їх власного сексуального задоволення, і щоб збільшити гомосексуальний рух, становлять безпомилковий напад на сімейну одиницю.

Дослідження Болдуіна доведене в недавно закінченій роботі д-ра Джудіт Райзман (Dr. Judith Reisman), Президента Інституту Навчання за допомогою засобів масової інформації й автора численних авторитетних книг, що викривають сексуальні міфи, включаючи Kinsey, Crimes & Consequences.

У своїх тезах - також написаних для Regent University Law Review - Райзман процитувала психолога Юджина Абеля, дослідження якого встановило, що гомосексуалісти "сексуально розбещують молодих хлопчиків з частотою, у п'ять разів вищою, ніж розбещення дівчаток…'"

Абель також встановив, що не відправлені до в'язниці "розбещувачі дітей зізналися у від 23.4 до 281.7 актів на злочинця ..., чиєю мети були хлопчики."

"Норма гомосексуальних сексуальних розбещень дитини порівняно з гетеросексуальними вражає, - сказала Райзман, яка була основним дослідником гранта Міністерства Юстиції в розмірі 800 000 $, що вивчає дитячу порнографію й насильство."


Щоб прочитати оригінал документу англійською мовою, натисніть тут (розмір файлу: 592 k)