pre-пос. 8  

Пос. 8:
Це посилання англійською мовою й розповідає про те, як знайти, як поводитися й заплатити за сексуальні послуги чоловіків (включаючи хлопчиків) у Таїланді, популярному місці для відвідування гомосексуалістами. У перекладі на Вашу мову (частково):


Про гомосексуальну сцену.

Ми бажаємо й маємо намір зробити Ваше відвідування нашого гомосексуального співтовариства якомога більше щасливим…. Більшість тайських чоловіків, яких Ви зустрінете, не походить на Вас, які приїхала сюди на канікули, тут проходить їх щоденне життя.... Будь-ласка, пам`ятайте, що тайські чоловіки, яких Ви зустрінете в барах, працюють, і Ваше задоволення й щастя – це їхній дохід. Ви усюди знайдете багато різновидів (тайських) чоловіків: мужні чоловіки, жіночні чоловіки, мужні хлопчики, жіночні хлопчики та хлопчики-леді. І не дивуйтеся, що деякі з тайських чоловіків, які йдуть із туристом-геєм, не є гомосексуалістами….. Довідайтеся, що любить і чого не любить тайський чоловік. Також довідайтеся, чи проведе він з Вами ніч, або тільки короткий час….. Оплата тайському чоловіку може бути гнучкою. Це може включати лише секс, залишитися на всю ніч, або, можливо, у Вас буде компанія на всі канікули. Оплата може бути наприкінці Вашої пригоди, але краще обговорити оплату заздалегідь... Ми, як західні геї, звичайно шукаємо сексуальних контактів тільки для задоволення від сексу, або, для пошуку любові, але ми не завжди готові до того, що це може включати гроші. Тут це - реальність.

…..Ми сподіваємося, що Ви дійсно приємно проведете час тут, і що наші поради допоможуть Вам зробити Ваше перебування ще кращим”.

Щоб прочитати оригінал документу англійською мовою, натисніть тут (розмір файлу: 60 k)