pre-пос. 21  

Пос. 21:
Це посилання шведською мовою. Матеріал взятий з Gluefox.com, написаний Крістером Ренардом в Упсалі та розповідає (між іншим) про обурливі й ненависні дії гомосексуалістів проти християн у нашій країні. Про дуже швидку содомізацію нашої улюбленої країни. У перекладі на Вашу мову (частково):


Під час “Вечора Культури” в Упсалі 19 вересня 1998 року вони влаштували "служіння" у Соборі Упсали, де вони, між іншим, показали так зване Ecce Homo Exhibition. Воно складалося з зображення Ісуса, не тільки в гомосексуальному оточенні, але й самого гомосексуалістом. Принаймні, я одержав таке враження, коли бачив картини. Зображення Ісуса таким способом під час "служіння" в Соборі Упсали - це повинно бути остаточним свідченням зіпсованості, що мала місце в Швеції протягом минулих 30 років або біля цього.

І якщо ви натиснете на зв'язок “Dagens Adrenalinklick” (Щоденний поштовх адреналіну) і потім на “Homosexuality: a natural expression of human sexuality, or …..” (“Гомосексуалізмі: природне вираження людської сексуальності, або .....”), ви знайдете наступне:

До 1944 року гомосексуальні дії між дорослими вважалися злочином і були розцінені як дещо неприродне й розбещене. З часом почав домінувати психологічний погляд на гомосексуалізм, де походження гомосексуалізму вважалося психологічним порушенням, що настало через травмуючі події у дитинстві. У Медичній Енциклопедії (шведською: Medicinsk Uppslagsbok), випуску 1969 року, автор Ack Renander (довгий час вважалася стандартом медичної відповідності у Швеції) ми знаходимо наступне визначення: ”Нестійке сексуальне бажання, спрямоване на ту ж саму стать”, і в Енциклопедії Норстедта (шведською: Norstedts Uppslagsbok) 1973 року, гомосексуалізм був пояснений як: ”Спотворене сексуальне бажання до тієї ж самої статі. Антонім: гетеросексуальність, нормальне сексуальне бажання”.

Перейдемо знову до Фестивалю Гордості (Pride Festival) 2001 року, гомосексуальної феєрії в Стокгольмі. У наметі, що належить Ліберальній Молодіжній Асоціації (шведською: Liberala Ungdomsforbundet), головною розвагою було кидати дротики у великі фотографії Альфа Свенссона, Папи Римського і Ульфа Екмана (лідер «Слова Життя» - нової харизматичної деномінації Швеції). У цьому випадку Ви можете, без сумніву, говорити про ненависть і підтримку насильства, спрямованого на обраних людей, а також групи людей, яких представляють ці лідери. Цікаво, якою була б реакція ЗМІ, якби релігійна конференція мала подібний атракціон з фотографіями деяких “християнофобів” з RFSL з текстом: “бийте голубих”. Дещо подібне, звичайно, неможливе серед людей віри. Однак, RFSL не соромиться провокувати ненависть проти віруючих людей. Вони повністю показують відсутність терпимості до певних груп людей. 

Додаткові приклади підбурювання ненависті гомосексуалістами у Швеції сьогодні: У молодіжному журналі "Lava ", випущеному у червні 2003 року Містом Стокгольмом (і в такий спосіб оплаченому з коштів платників податків) надрукували карикатуру, на якій Сіверт Охольм займається сексом з Альфом Свенссоном. Під карикатурою вони написали наступний текст, написаний співаком і "учасником дебатів" Ujje Brandelius: “…потрібно зробити чистку і стерти з лиця землі християнську застарілу, гнилу, чоловічу, стару, смердючу, прокляту моральну систему”. Ханц-Горан Бйорк (який, між іншим, є репортером для видання “Світ Сьогодні” (“World Today”), має сильний зв'язок з “Словом Життя”) повідомив про цю карикатуру у зверненні до Секретаря Міністерства Юстиції (шведською: Justitiekanslern; JK) і Омбудсмена Правосуддя (шведською: Justitieombudsmannen). Вони обоє вважали, що вираз стосовно того, щоб стерти християн з лиця землі був досить прийнятним. Порівняйте це із серйозними судовими позовами проти Пастора Оке Гріна (Pastor Åke Green), коли він висловився проти гомосексуалізму й інших сексуальних гріхів.


Щоб прочитати оригінал документу шведською мовою, натисніть тут (розмір файлу: 272 )